زیبایی،امنیت و آسایش در ساختمان ایرانی

 گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، داریوش پاک بین روز سه شنبه در نشست خبری در خصوص برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان که در محل اتاق تعاون ایران برگزار شد،افزود: این نمایشگاه در مساحت بیش از ۴۹هزار مترمربع برگزار خواهد شد.
وی اظهار داشت: علیرغم تحریم هایی که بر اقتصاد ایران تحمیل شده است، امسال شرکتهایی از کشورهای ترکیه، آلمان، فرانسه ، سوریه، ژاپن، فنلاند، سوئد، اسپانیا، مالزی، ایتالیا، چین ،بلژیک و انگلستان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران حضور می یابند.
پاک بین با بیان این که در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان امسال از تمبر یادگاری این نمایشگاه رونمایی خواهد شد، در ادامه بیان داشت: همچنین رونمایی از خانه مدرن در کشور از جمله برنامه های دیگر نمایشگاه است.
برگزاری سمینارها،چهار کارگاه مشاوره در زمینه صنعت ساختمان، ،افتتاح سایت مجازی نمایشگاه برای بازدید افرادی که نمی توانند به طور مستقیم از نمایشگاه بازدید کنند از جمله برنامه های دیگر نمایشگاه صنعت ساختمان است که پاک بین به آنها اشاره کرد.
دبیر کل اتاق تعاون مرکزی ایران اجرای طرح سنجش از شرکت کنندگان و بازدید کنندگان از نمایشگاه را از جمله برنامه های دیگری عنوان کرد که در زمان اجرای این نمایشگاه به اجرا در خواهد آمد.
وی تاکید کرد: تاکنون همه کشورهای شرکت کننده برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند و هیچگونه اعلامی از سوی این کشورها برای حضورنیافتن دریافت نشده است.
پاک بین زمان برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان را ۱۲ الی ۱۵ تیرماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران اعلام کرد.

/ 0 نظر / 15 بازدید